Sobczak Auto Serwis Warszawa/Marki

Marki pod Warszawą
ul. Legionowa 29

czynne:
pon-pt: 8-17; sob: 8-14

tel: 22 781 26 00
kom: 501 391 087

Wymiana oleju

Wymiana oleju 5W30 GM wraz z filtrem

190 zł

Powyżej 4 litrów, dopłata 30 zł/litr.Wymiana Oleju + Przegląd = 290 zł!


Wymiana oleju w naszym warsztacie polega na spuszczeniu go z miski olejowej. Proces ten trwa dłużej niż wysysanie oleju i najczęściej wymaga demontażu dolnej płyty osłonowej, jednakże zaletą tego sposobu jest skutecznijesze oczyszczenie silnika ze starego oleju.

Shell i Castrol są wiodącymi producentami olejów oferującymi produkty najwyższej jakości. Zawarty w tych olejach specjalny pakiet dodatków czyszczących aktywnie usuwa szkodliwe osady z silnika utrzymując go w doskonałym stanie i wydłużając okres jego użytkowania.

Układy olejowe silników spalinowych są układami zamkniętymi, w których olej jest substancją smarującą oraz chłodzącą. Ponadto wypłukuje wszelkie zanieczyszczenia przedostające się z komory spalania oraz tworzące się w procesie zużycia ściernego współpracujących części silnika. Zanieczyszczenia te skutecznie zatrzymywane są w filtrach. Należy jednak podkreślić, że filtry te nie potrafią powstrzymać degradacji oleju, będącej nieodwracalnym procesem chemicznym, dlatego powinniśmy wymieniać olej zgodnie z zaleceniami producenta samochodu.

Każda wymiana oleju pociąga za sobą obowiązek jednoczesnej wymiany filtra oleju.

Castrol Shell Filtron